| bogant23 a întrebat:

am un Orange stocholm si imi merg jocurile greu. Exista vreo aplicatie sau ceva de genu ca sa mearga mai repede?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a elimina blocajele si intarzierile telefonului, iti recomand sa revii la setarile din fabrica. Ai mare atentie, deoarece aceasta iti va sterge toate informatiile din telefon. Pentru a reveni la setarile din fabrica, trebuie sa intri in meniul de Setari -> Confidentialitate -> Revenire la setarile din fabrica.

O zi buna,
Orange Helper

| TrololoLM a răspuns:

Nup...Si eu am unul dar saptamana asta mi-l schimb! Te sfatuiesc sa faci la fel pentru ca Orange stockholm e cel mai varza telefon din istoria android!

| bogant23 explică:

Nu ziceam ca merge bine dar jocurile merg rau de tot de exemplu temple run n-am cum sa mearga bine nici nu merge sa il instalez