| Dragos_Dura_1999 a întrebat:

Știe cineva o aplicație pentru calculator care ajuta sa meargă si mai repede calculatorul, jocurile efectiv tot calculatorul?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu exista asa ceva. Vrei sa mearga mai repede, piese mai bune.

| Gabriel999999 a răspuns (pentru Wr3nch):

Cauta nVIDIA boost fps(doar pentru jocuri)
sau cauta pe steam: driver booster(iti instaleaza driverele)

| Gabriel999999 a răspuns (pentru Gabriel999999):

NVIDIA geforce now*

| Wr3nch a răspuns (pentru Gabriel999999):

Nenea driver booster e pentru pampalai care nu stiu sa isi caute driverele singuri, si o abominatie pe fata pamantului. Si GeForce Now nu il ajuta sa ii mearga computerul mai repede laughing Doar sa joace ce e pe lista, si e fix pix daca vrea GTA 5 sau ceva ce nu e pe lista.

| marinaru777 a răspuns:

Sa mearga tot sistemul mai bine daca ai windows 10 dezactiveaza antimalware
https://blog.emsisoft.com/en/28620/antimalware-service-executable/
Schimba si hdd sa ai neaparat ssd se vede diferenta gasesti ieftine la altex.