| Alecs98 a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 800. Am instalat programul zune prin care se zice ca poti baga muzica poze etc.Dar nu stiu cum pot baga muzica de pe calculator pe tlf cu acest program... cine imi poate explica. Va rog.

2 răspunsuri:
| Klausie a răspuns:

Doar cu ZUNE poți băga poze/melodii/video/ringtone-uri pe telefonul Lumia 800. Deoarece nu suportă Mass Storage Mode (adică, să bagi cablul de date în PC și apoi în telefon și să ți-l arate ca un USB). E relativ ușor după ce te înveți cu software-ul, dă-mi un add la (fantasy_mudex) și îți explic pe messenger, că bănuiesc că încă nu ți-ai sincronizat telefonul cu PC-ul happy.

| Stefan_Seceleanu_1990 a răspuns:

Nu ai nevoie de programul ala trebuie sa ai decat cablu de date