| TheMarius38 a întrebat:

Am urmatorul sistem: placa vid: Palit 9500gt super 1gb 128bit. placa de baza Asus P5l2se, CPU: Intel P4 3.00Ghz Ram: 3gb 533mhz, win xp 32bit sp3. Si pe sistemul asta nu imi mere NFS Hot Pursuit 2010. Dc imi vine sa ma dau cu capu de pereti pentru ca un prienten cu procesor intel genesis de 1.80 si 1 gb ram tot 533mhz si placa asta vid http://www.emag.ro/......N210D2-1GI ii mere de minune X(X( ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| andrymyrytz a răspuns:

Ba trebuie sa iti mearga dar descarca alt joc de pe net sau schimbaai crakul.

1 răspuns:
| shadowofdest a răspuns:

Raspuns schimbati placa video nici o placa nu v-a intrece n-vidia este prea slaba fa comparatii intre placi pe net si vei vedea