| AbcDaBcDe a întrebat:

am windows xp mai nou asa ca vista si imi da o eroare cu "the ordinal 459 could not be located in the dynamic link library urlmon" si am componente bune si nu stiu ce a fac ca aproape nu pot nimic ca da eroarea aia

Si nu as vrea sa reinstalez windowsul
Va rog din toata inima rog ajutati-ma nu stiu ce a fac
Am incercat mule metode dar nici una nu a mers poate aveti voi una mai buna

PS: am calculator nu laptop

Daca as putea as da 10000 funde pentru cel care ma poate ajuta si sami expice cum a fac

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Eroarea asta apare de obivei cand exista virusi. Ai un antivirus bun instalat?

| AbcDaBcDe explică (pentru Wr3nch):

Nu am deloc imi dai si mie un sait cu un antivirus bun

| Wr3nch a răspuns:

Nu ma lasa sa dau link-uri dar incerca bitdefender free si avira free. daca nu te lasa sa intri pe paginile lor sau sa le descarci atunci cal e virusat. Succes!