| BillyBoy a întrebat:

are ceva daca am pus placa video DDR3 (mai exact o placa palit nvidia geforce gt520 de 2 gb)pe o placa de baza ddr2? DAU FUNDA! ma puteti contacta la id danyfuchs. PLZZ help

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Nu are nimic performanta placii video nu va suferi sesizabil acest lucru stai linistit

| BillyBoy explică (pentru AlinKun):

Pai am avut.o pe pc si nu mergea niciun joc si se misca ff greu, cand am pus placa de 512 si.a revenit...

| AlinKun a răspuns (pentru BillyBoy):

Pai daca e placa video 1024mb ddr3 si 128Bit daca e pe 64 are tendinta sa sacadeze incearca cu driverul original de vine cu placa vezi rezultatele si in functie de ele bagi driver nou si faci iar teste si vezi ce iasa

| BillyBoy explică (pentru AlinKun):

AM facut si e la fell si ruleaza pe 64 bitwinkinge de 2048mb