| smekeru200 a întrebat:

as dori sa-mi spuneti ce bonusuri sa bag in iteme la ninja!(ATENTIE BONUSURI PE METIN2 MANGANO!)sa fiu tare! va rog dau funda! bonusuri 1-5 si 6/7 daca se poate 6/7 multumesc! dau funda cele mai bune bonusuri care merg!happy

Răspuns Câştigător
| SERIOUX a răspuns:

Poi la 1-5 trebuie sa bagi pv, semi-om si rezistenta magie(mai ales), dexteritate, iar la 6/7 fie set, fie Dexteritate si pv. Daca vrei mai ulte informatii da-mi mesaj. Am jucat peste 30 de metine.