| EdwardEddy a întrebat:

As dori si eu un server de metin privat cu urmatoarele :
LV: 150, new map, sa-ti de-a skill P ( sa nu le mai faci cu p. spirit si carti) sa aiba seturi de bonusuri cu 200. si sa nu aiba bonusuri 6/7.
Cine imi da un privat cu ce am scris mai sus are funda.

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Nu prea este privat de asta da poti incerca hammer, 4yours

| EdwardEddy explică (pentru Niklauss):

Hammer e PVP nu-mi place

| CaTTaLLiNN a răspuns:

Eu zic sa intri pe metin2orezon max lv 250 ai 1000% la tot (yang, exp) cresti repede in 5 min la orci faci 60 la 50 iti iei cal armat si skiluri P armele si armurile sunt pana la lv 65 +9 la urma le evoluezi la fierar magic daca ai probleme ma gaesti aici catalin1702@yahoo.com am lv 150 si joc doar de 1 zi