| MLGpro a întrebat:

Sall TPU! As vrea foarte mult zeppelim mod pe minecraft 1.4.7 si nu stiu cum sa-l instalez.
Daca vreti ajutati-ma.
Cel mai bun raspuns primeste funda.

1 răspuns:
| PolBoss a răspuns:

Du-te unde este instalat jocul, in folderul jocului ai alte trei foldere, intra in folderul numit BIN, acolo ai un fisier numit MINECRAFT.Jar, dai OPEN WITH cu WINRAR, dupa asta stegi folderul meta-inf si dupa ai pui fisierele modului un MINECRAFT.JAr, inchizi arhiva si pornesti jocul. Daca nu ai inteles uitate aici https://www.youtube.com/watch?v=gc25V1PzCqc