| CuloriHD a întrebat:

Sall, m-am gandit sa imi fac un canal pe youtube de gaming, in specia minecraft si tekkit... si nu prea stiu ce nume sa ii pun ce poze daca vreti sa ma ajutati dau funda+vot celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| OreoCriss123 a răspuns:

Ai putea sa pui BenqstartGAME.Se potriveste adica imagineazati''Buna tuturor sunteti la BenqstartGAME!'' Ca poze poti pune de profil o poza cu tine cu un joystick in mana si cea de coperta o poza cu lumea minecraft pe jumate de poza si cealalta jumatate o poza cu tekkit si mare pe mijloc in mijlocul intregi poze numele canalului. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?