| radu2002 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un campion in jocul League of Legends dar pentru RANKED nu pentru incepatori.Am variantele:Zed Kha Ekko Draven Diana Darius Ahri Rumble si Maokai.Va rog alegeti DOAR UNUL si spuneti de ce lati ales!

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Nu exista campioni de "ranked" si campioni de "incepatori". Toti campionii sunt buni daca stii cum sa ii folosesti. Eu te-as sfatuii sa il cumperi pe darius sau pe maokai deoarece sunt usor de jucat, ambii sunt "tank" si poti sa farmezi usor cu ei.