| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! As vrea sa joc si eu CoD Modern Warfare 3 si eu am 1.6 Ghz intrebarea mea este :
- Daca cumpar exact cat Ghz trebuie conteaza si modelu procsesorului ca eu am Intel Pentium Dual CPU E2140 dar jocu cere CPU: Pentium Dual Core E6600
Trebuie doar sa am Ghz cat trebuie sau si modelu procesorului! big grin

1 răspuns:
| uNKN0Wn a răspuns:

Contează foarte mult modelul, de exemplu cu un procesor i3 de 2Ghz ar merge mai bine decat cu un Pentium 4 de 5Ghz.

Contează foarte mult, nu cred că o să îţi meargă, fă un upgrade.

Baftă!