| xpertul a întrebat:

As vrea sa-mi dati si mie un server de metin 2 sa fie ca hostyle geva de genul lui.
adica sa aiba kinguri, rianta si restul asemanator ca hostyle.

Răspuns Câştigător
| DjFloyd a răspuns:

Energy mt2 lvl max 250 batalia evolueaza pana la lvl 250 adikca 65-85-100-125-150-175-190parka-205-225-250 cam asa. Poti evolua posedata sa iti armura numita Baso care arata foarte frumos pe ori ce caracter sau poti face din otel unde iti da 10000kpv de la ia:X succes http://www.energymetin2.com/ Sper sa te AJUTE