| Tomescu_Emanuel_1980 a întrebat:

As vrea sa stiu ce imi trenuie sa fac gameing pe youtube.Adica vreau sa imi dati niste siteuri de unde imi pot cumpara casti de gameing mouse si unitate.DAU FUNDA+VOT!

3 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Invata sa vorbesti frate...

| GhOsTq a răspuns:

Pc Garage.De acolo isi iau majoritatea gamerilor (Procesor, Rami, Placa Video...etc) si poti incercat de la Razer sa iti iei casti tastatura si mouse sunt fffffffffff bune. Microfon este forte bun Blu Yeti(dar costa mult)

| Razvyron a răspuns:

Emagwinking acolo gasesti tot ce iti trebuie pentru Gaming happy