| twix15 a întrebat:

As vrea sa imi iau : casti/tastatura/mouse(+mouse pad ) de gaming. Bugetul este in jur de 650 de lei.
Eu m-am gandit sa cumpar : https://www.pcgarage.ro/cos/
Va rog sa scrieti si parerea voastra si eventual sa imi dati un link cu ce : mouse(+mouse pad)/tastatura/casti de gaming ati cumpara cu 650 lei (plus/minus 30 ).

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Lasa link-ul exact la ce vrei sa cumperi.
Cum vrei sa fie? Cam egale la pret, sa coste unul mai mult, altul mai putin (daca da, ce si cum?) Ce preferi? Performanta la mouse si tastatura si un sunet normal la casti? Sau invers?

| CM7YRE a răspuns (pentru twix15):

Sunt deja foarte bune acelea. Daca vrei ceva bun cauta pentru casti SteelSeries, sau pentru mouse/tastatura Razer. Iti las exemple daca vrei, dar o sa-ti depaseasca bugetul.