| patrueduardandrei a întrebat:

as vrea sa stiu cum sa imi instalez psx 2!

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Se scrie PCSX2, nu PSX2. De instalat e usor. Dai next, next, next, finnish. laughing
Apoi ai nevoie in de un BIOS pentru a rula PSX2. Le poti gasi pe net, dar nu foarte usor. Pe urma va trebui sa configurezi PCSX2 (la optiuni video, audio, controller, etc) Diferite jocuri ruleaza mai bine pe diferite setari. Umbli cat mai mult la setari, cauti informatii pe net, si poate daca ai noroc o sa te poti si juca pe ea. dar nu garantez.