| Ovidiutzul19 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca iau o consola xbox 360 si sa zicem ca va merge atunci va merge si jocurile pentru xbox? Saut chiar daca am consola trebuie sa am jocuri tot pentru pc? Si ma refer ca acel joestick sa il conectez la pc.

Răspuns Câştigător
| andreiboy11 a răspuns:

Nu merge asa.Ce e pentru Xbox e pentru Xbox si ce e pentru pc e pentru pc.

4 răspunsuri:
| Ovidiutzul19 explică:

Da dar ma refer ca acel joestick sa il bag la pc.

| andreiboy11 a răspuns:

Xbox.ul merge NUMAI cu jocuri de Xbox.

| Ovidiutzul19 explică (pentru andreiboy11):

Mai eu ma refer ca ceea consola sa o bag la pc.Iar dupa ce o bag merge dpa aceea sa pun jocuri la pc de xbox?

| dmrtr a răspuns (pentru Ovidiutzul19):

Nu merge! sad tongue