| Gabi7zu a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce jocuri de groaza cunoasteti gen Nosferatu. Vreau sa fiu bagat in speriati ca lumea big grin cel mai tare joc primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| incolorkidd a răspuns:

Aaa pai left 4 dead si hotel 626...atat stiu,... daca iti plac sa-mi fundita big grin

3 răspunsuri:
| 00mary00 a răspuns:

Arunca o privire aici http://www.youtube.com/watch?v=Zd8deyNOwy0... funda?

| uNKN0Wn a răspuns:

Cel mai tare joc de groaza mi se pare Amnesia The Dark Descent, pentru ca nu e cu pistoale, sa ucizi si chestii din astea.Esti singur si trebuie sa fugi, sa te ascunzi, e foarte tare.Incearca.

Bafta!

| Gabi7zu explică (pentru incolorkidd):

Cel mai tare hotel 626. mersi mult!