| Florian000 a întrebat:

ascultati toti jucatori de cs sau altii care au jucat dati-mi un r-aimbot sau wall bun care sa mearga! funda+vot(wallu sau r-aibotu care merge!)

3 răspunsuri:
| Florian000 explică:

A da si id meu robertflorianp

| RebelDemon a răspuns:

Salut! Daca doresti CFG, DLL, CODURI bune si nedetectabile intra pe acest forum: http://www.mangacs.3xforum.ro/

Iti faci cont, iei parola de pe id de mess ( ID Y! M trebuie sa fie valid deoarece vei primi parola pe el) si intri la Counter-Strike Cheats are in dreapta sa o imagine galbena pentru cs. BFT

| Florian000 explică (pentru RebelDemon):

Da-mi tu ca nu gasesc.