| AddXf a întrebat:

aseara mi-a venit gta san andreas (l-am comandat dupa net). am facut toate procedurile, l-am instalat, dar de fiecare data cand vreau sa ma joc imi cere sa bag cd-ul. am observat ca nu s-au salvat toate fisierele care alcatuiesc jocul (toate fisierele de pe cd) ci doar mi-a aparut un icon pe desktop (shorcut- nu stiu daca am scris bine.) deci ce pot face ca sa nu trebuiasca mereu cd? sa copii si celelalte foldere? dau funda celui mai bun si rapid rasp! :-)

Răspuns Câştigător
| Mariusfreek a răspuns:

Daca ai cumparat cd sau dvd jocul se poate juca doar cu cd sau dvd in dvd iar demon tools si powerIso poate deschide doar cd uri virtuale parerea mea

6 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Ai comandat DE PE net, nu dupa net.

Daca e jocul original trebuie sa tii dvd-ul in pc atunci cand joci.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

You're soooooooooooooooooo dumb...
Deci, ai cd original, si tu ai folosi daemon tools? Ca sa scape de cd-key? Lol ce dobitoc...In plus daemon tools e o porcarie Power Iso e mult mai bun...

| AddXf explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Eu am power iso "laughing))

| BiGaBi a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

OK nu citisem bine intrebarea...nu stiam ca are cd original.Nu trebuie sa saritu cu gura pe mine.Atat timp cat nici tu nu ai ajutat omul mai bine taci din gura. OFFF nu stiu ce lasa toti taranii sa intre pe TPU.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru BiGaBi):

De ce raspunzi la intrebari daca nu le citesti?
Nu am ajutat? citeste asta "trebuie sa tii dvd-ul in pc atunci cand joci"

Mda, ma mir cum de lasa tarani ca tine pe TPU.

| FanCS a răspuns:

Poti sa descarci crackul pentru gta san andreas.