| CsErredz a întrebat:

Sall TPU, Asi vrea si eu sami Recomandati niste metine cu lv maxim 99 sau niste metine PvP.

Multumesc. Funda

4 răspunsuri:
| rekinash a răspuns:

Incearca cel oficial.cand ajungi la level mai mare sa vezi ce satisfactii ai in pvp.Recomand sura black magic, la 55 bat aure si corpi de maxim lvl 70 fara otel.

| AtomikCD a răspuns:

Daca vrei un server PVP classic, incearca Metin2TGA. E un server PVM classic, serverul TheGoldenAge si unul PVP classic, serverul TheNewAge! Fundita?!

| AtomikCD a răspuns:

A uite si site-ul pentru alea classice : metin-2.ro

| Dark13 a răspuns:

Metin2Energy,Metin2lunaris