| MasterChyef a întrebat:

Astazi am fost la PLAYER si acolo am jucat halo 4 la un xbox360.
Imi puteti spune cum sa alerg.Adica ca-n call of duty.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

LS(stick-ul de mers) apasat...Acum,nu stiu daca trebuie sa-l tii pe toata durata alergarii

5 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Ti-a placut azi la PLAYER cu mine?

| MasterChyef explică (pentru TheKillerOfKillers):

Da ma a fost super vezi ca ti-am lasat numarul meu pe mess.

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru MasterChyef):

Ok. De ce n-ai venit azi la premiere? Am ramas azi dupa ore cu Ake, Cristi, Victor si Iulia si ne-am udat cu baloane...

| MasterChyef explică (pentru TheKillerOfKillers):

Si de ce nu mi-ai spus ma si mie sa raman m-am dus cu Mihai acasa ca prostu' si tu te-ai udat calumea.

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru MasterChyef):

Nu ma cand l-am facut leoarca pe Mihai cu sticla eu. Cand a fost premierea, dupa.