| ColdStar a întrebat:

astazi mi-am reinstalat windows-ul. am instalat programe necesare. etc. am descarcat si am incercat sa instalez gta san andreas. cand deschideam aparea o fereastra neagra apoi se inchidea.am deschid cu deamon tools si l-am instalat. am descarcat gta samp l-am instalat ai acum apare orice server offline.si daca incerc sa intru pe el indiferent ca e offline si se deschide gta san andreas single player. ce fac sa mearga? ca nu-mi place single-player (fara a reinstala windows)

Răspuns Câştigător
| laurrapidfan90d a răspuns:

Problema de sistem, nu ai ce face decat sa reinstalezi windows-ul, scuze! Daca ai un backup al fisierelor(de cand iti mergea SA-MP), atunci foloseste-l!

2 răspunsuri:
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Nu inteleg.Ai Gta San Andreas downloadat? Daca nu ai Gta Sa Downloadat nu iti va merge nici sa-mp si iti vor aparea toate serverele offline.Deci instaleaza Gta Sa si apoi adaugi si Sa-Mp o.3e cea mai nou versiune.Bafta. (P.S nu e de la windows)

| xKosmo12 a răspuns:

Ai nevoie de : Adobe flash player, Adobe shockwave, WinRar si de net farmerwork. funda plss big grin