| Xavi0699 a întrebat:

Cand vreau sa instalez bluestacks imi apare o eroare failed to install bluestacks.Ce pot sa fac sa mearga sa il instalez?

2 răspunsuri:
| PurpleKusH a răspuns:

Si eu ama vut aplicatia si e foarte smechera la sistem era echivalent cu un S4 puteams a ma joc orice joc andoid

In primul rand descarca-l de pe siteul oficial apoi verifica ca nu aii virusi in pc

SI apoi iti recomand s ail instalezi ajutandute de un tutoriall de pe net

nu vad de ce nu ti-ar merge aplicatia nu are resurse mari si e usor de instalat

Poate ai ceva dereglat in pc vreun virus sau ceva din bios

https://www.youtube.com/watch?v=C_rzFZn_0qg

Sper ca acest tutorial sa te ajute

| Xavi0699 explică (pentru PurpleKusH):

In primul rand calculatorul e de 2 zile cumparat, nu are cum sa aiba virusi, in al 2 lea rand acolo in tutorial zice sa sterg fisierele de la blue stacks, dar eu nu am nici un fisier din moment ce nu am putut sa il instalez.