| iliutza49 a întrebat:

cand vreau sa intru pe un sv de sa-mp imi da mereu o eroare care scrie : Microsoft Visual C++Runtime Library
Runtime Error
program: C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\gta_sa.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an usual way.
Please contact the application's support team for more information.

1 răspuns:
| BossGamer a răspuns:

Trebuie sa stiu daca e de pe CD daca nu este inseamna ca nu ai toate fisierele, daca e de pe CD inseamna ca windowsul e de vina.