| SurubeL a întrebat:

Care ai Off-Road Drive jocul cu jeepuri? Sami dati si mie jocul ca am vazut p youtube. Si e marfa :X.

11 răspunsuri:
| rogi28 a răspuns:

da-mi skypeul tau ca sa vb in privat

| SurubeL explică (pentru rogi28):

Ma nu am skype am mess"sko_bloo" da add daca vrei.Si am facut rost de elwinking. Mz oricum da poate ai sa imi dai un save game pentru el. K nu pot trece ce o cursa waiting.

| rogi28 a răspuns (pentru SurubeL):

Ii clar, dar eu nu am mess asa ca raminem deamu aicea cu discutia.
acus ma uit poate gasesc save de la joaca

| SurubeL explică (pentru rogi28):

K

| rogi28 a răspuns (pentru SurubeL):

Dami emailul tau ca sa iti trimit save la joaca

| SurubeL explică (pentru rogi28):

Email meo e "sko_bloo@yahoo.com"

| SurubeL explică (pentru rogi28):

Mersi. stai sa vad daca pot rezolva cu asta. Sa vad unde sa-l punwinking

| SurubeL explică (pentru rogi28):

Ma da nu stiu unde sa bag save gameu crying. Ma ajuti?

| rogi28 a răspuns (pentru SurubeL):

Cu placere

| rogi28 a răspuns (pentru SurubeL):

In meniul STARt gasesti folderul "my documents" il deschizi si trebuie sa fie un folder cu numele jocului si in acest folder pui saveul di arhiv si ii tat gata. deschzi jocul si apare in meniul proflelor

| SurubeL explică (pentru rogi28):

Stiu ca asa am mai facut si la alte jocuri dar nu este asta. crying si alt undeva nu mai pot waiting. O sa mai incerk si in folderul instalat cu off road. mz oricum. sall