| NeGaTiwE a întrebat:

care ati terminat Assassins Creed Brotherhood spuneti-mi si mie cum pot juca dupa ce termin jocu ca am facut ultima misiune acolo la maru ala si dupa imi apare credits si vreau sa pot juca si prin oras dar fara sa incep din nou se poate?

Răspuns Câştigător
| Ionut9696 a răspuns:

Dupa aceea mai sunt misiuni la curtezane daca nu le-ai terminat la cei cu salvatul unor persoane sau omoratu altora si poti sa te joci la liber dupa credits mai este din joc