| PiszyMich a întrebat:

Care este cel mai tare Metin2 Privat Server Roman sau Englez NU Hammer sau Tim sau United altceva Ca sa ma dea de la lvl mai mare de la 30 in sus sau sa merg la una si sa ma creasca ca la TDL! Dau Funda! Plzz!

184 răspunsuri:
| Mihai_Breben_1998 a răspuns:

Http://www.metin2wars.ro/ e cel mai tare metin pvm-pvp ratele 1000, la evoluti nu-ti cere decat perle care le gasesti la negustoare si le poti castiga la ox care e aproape in fiecare zi!

| danutboss89 a răspuns (pentru Laur4u):

Da incearca hardcore vb putin engleza si daca nu te descurci dai pe google translate rate sunt 1000 si e usor du pa lv 80 ca faci bani in draci

| rolidilau6 a răspuns:

Poi...
Metin2 Yoneis este foarte tare am lv 115faci lv 115 int-o zi
uite link:http://www.google.ro/......http?/url

| rolidilau6 a răspuns:

Uite mt 2 yoneis super si eu joc am lv 115 si intr-o zi faci lv 115 deci uite link:http://www.google.ro/......http?/url

| kristian345 a răspuns:

Metin2 Exodus ii super :D
http://exodusmt2.ro/index.php

| LifeDemonRo2 a răspuns:

Ma eu joc Hammer e tare am un war si un sura pe war am otel +0 si fms+0 am mai multe arme +0 si armuri +0 pe war pe sura am MOD

| 131316 a răspuns:

Pentru toti cei care joaca mt2 stiu un mt ff misto dar te da de la lv 1 din prima dar e ff misto joaca doar niste legende in mt e vorba despre mt2arena momentan e inchis dar cred ca pe 17 aprilie 2013 se va deschide

| CrissRules a răspuns (pentru Laur4u):

De cand mai e si lunaris roman nu stiulaughing)

| roanul a răspuns:

Www.hotstylemt2.ro...cel mai tare server de metin2...merita jucat..va asteptam pe toti:X

| 131316 a răspuns:

Incearca metin2 gravity

| vladutzmetin2 a răspuns:

Sall,cel mai perfect metin2 il am eu! si are tot ce ai mentionat+ inca ceva nou super! baga id : Vlad. karate986, o zi buna

| Iulian_cocheor_1993 a răspuns (pentru Distrugator):

Imi dai un cont?

| cristianboss12 a răspuns:

Metin2wars

| awesomegab23 a răspuns:

Metin2yoshi site e www.metin2yoshi.ro lv max250 itm 2012

| GMbogdan a răspuns:

ATENTIE!:cel mai tare servar de metin din lume s-a deschis pentru detalii
id mess:r.germanu

| Tripon_David_1994 a răspuns:

Light metin2 te da de la lv 90 si te cresti foarte repede

| 92claudiu a răspuns:

Www.metin2smon.ro este mai misto si primul player care ajunge la lvl 150 primeste 150 euro paypal

| AlecsPAD a răspuns:

Alege de aici www.topliste.top-pserver.com
Sunt cam 250 metine in germana dar te inveti cu limba...
eu de aici iau mereu
GL and HF!

| xK3nT8 a răspuns (pentru gabismecherul10):

Frate eu ma apuc sa joc metinul asta caci din descrierea ta e perfect felicitari adminilor serverului daca vrei putem sa ne imprietenim da-mi add la messenger : me. damybatting eyelashes bafta inca o data felicitari

| Leuca_Vlad_1995 a răspuns:

Sall care stiti un metin 2 fain PVM-PVP cu arme armuri faine buzz la id meu leuca_adidas257 va astept cu oferte!

| romulus18 a răspuns:

Www.metin2av.ro este international rupe tot este pe firma si sunt seriosi

| Catalin_Stefan_1997 a răspuns:

Http://goo.gl/wCtH9 l-am cautat 2 luni si acum nu ma bate nimeni frate si nici nu se veede ca il folosesc

| FlorinMike a răspuns:

Salut TPU as dori si eu un metin PVM lvl max 250 255 sa nu fie modati...Asemanator cu Metin2Mage(fostul) Dau funda
+vot big grinwinking

| KaP0nE a răspuns (pentru gesi11):

Mt2 Osiris

| KovacsRobert a răspuns:

Sall iti zic eu unul:metin2 playworld sau metin2 zone

| MaryanHD a răspuns:

Frumos sv. ma apuc si eu big grin

| CătălinKeenshi a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Suunt ROmani pe el?

| Dobrovan_Mark_1996 a răspuns:

Server Status: ONLINE!
MC / IP: serverul contine client propriu!
Timp Online: Non-Stop [24/24]

Forum: skymetin2.ro
Site: www. skymetin2.ro
Client & Luncher: skymetin2.ro

Buguri rezolvate: toate!
Regat recomandat: Blue, Red, Yellow

SERVER PVM CLASIC!
Catacombe functionale cu 6 etaje
Camera dragonului functionala
Camera regelui paianjen functionala
Costumul de sisteme functional
Mounturile sunt perfect functionale
Elixirele functionale
Sistemul de energie functional
Arena WAR este functionabila
Level maxim este 105
Serverul este tradus in engleza 100%
Intrebariile OX sunt schimbate
2 mape noi implementate ( si vor mai fi )
Multe iteme noi implementate, printre care si armele si armurile BETA
Clientul foloseste un client personalizat 100%
Bonusurile sunt fixe si clasice in mare parte
Nu exista bonusuri 6/7, Nu exista modati pe server garantat 100%
Avem o echipa prietenoasa care va raspunde la toate intrebarile voastre
Runuri zi de zi in camera de cristal la dragon unde puteti gasi casti de 60, Dragon Scales, Dragon Clow si multe altele.
Peste 10 event-uri ( ziua copilului, ziua indragostitilor, moonlight, event pascal, event pescar si multe altele )

Caracombele Diavolului

Camera de Cristal

Spider Doungeon 3

Rate Saptamana
Sansa de Experienta: 200%
Sansa de Yang: 50%
Sansa de Yang x10: 50%
Sansa de Obiecte: 200%

Rate Weekend
Sansa de Experienta: 250%
Sansa de Yang: 70%
Sansa de Yang x10: 70%
Sansa de Obiecte: 250%

Fierar: Variaza intre 100% --> 50% in functie de + ( pana la +4 sansa este de 100%, dupa scade din 10% in 10%)

Max PV: +2500
INT: +12
STR: +12
DEX: +12
VIT: +12
Sansa la lovitura critica: 10%
Sansa la lovitura patrunzatoare: 10%
Rezistenta magie: 15%
Rezistenta fulger: 15%
Rezistenta foc: 15%
Rezistenta vant: 15%
Aparare Sabie: 15%
Aparare Doua Maini: 15%
Aparare Evantai: 15%
Aparare Clopot: 15%
Aparare Pumnal: 15%
Aparare Sageti: 15%
Tare impotriva Semi-Oamenilor: 10%
Tare impotriva Diavolului: 20%
Tare impotriva Vampirilor: 20%
Tare impotriva Orcilor: 20%