| Andrey11 a întrebat:

dati-mi si mie un metin2 privat roman sau englez care sa dea la inceput level peste 30.Inafara de united. Funda

Răspuns Câştigător
| DontForgetMe a răspuns:

Hammer mt2 iti da direct 99 este npc care iti da lv 127 tot la P bani cu nemiluita arme de 120 la 0 yang armuride lv mare tot asa la 0 yang etc. Funda las`o pentru cersetori straight face

4 răspunsuri:
| ZapaciLaa a răspuns:

Cel mai tare e Metin 2 Ro Speed. Te da la lv 34.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Eu iti zic mai multe da sunt super(nu toate sunt peste lv 30)
metin2fun
metin2mondial
metin2frz
metin2empire
metin2dinamik
new world metin2( te da lv 99 din prima)
metin2supreme
metin2stars
dark metin2
Te poti uita si aici:http://www.e-joc.info/category/metin-2/ si iti alegi tu care iti place

fundita? Plizz

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Cred ca mondial...