| NenToN a întrebat:

Care stie un server privat de metin2 roman sau englez dar sa fie super tare!:X

Răspuns Câştigător
| Sshine a răspuns:

Metin2gx, 4Fun, TIM, Revolution, UNITED chatterbox cauta si tu pe google laughing

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Stiu eu:P:P:P explossive gaming este un metin fain iti garantez, rate mari si toti jucatorii sunt romani :D bafta : www.metin2.dotagaming.com

| NenToN explică:

Ba ziceti si site va rog:X va dua cont pe ro de 78big grin

| NenToN explică:

Ba ziceti si site va rog:X va dau
cont pe ro de 78big grin

| NenToN explică:

United nu-mi place ca am avut cont si acum am muted si sunt intr-o mapa de iarna si cand intru zice muted 5 hours si ma scoate imediat

| Gogu_Iustin_1993 a răspuns:

Metin2PVP GM MODE E cell mai tare eu nu mai joc. Funda