| DarkOrbitSF a întrebat:

care ma poate ajuta cu niste nelamurili cu hack la dark orbit sa-mi bage idul asss_gredy, imi trebuie un hack prima data si vreau sami arate cineva cum se foloseste exxact, si nu ma luati cu chestii de genu "munceste pentru cont" am cont full stiu ce e ala Dark orbit si vreau sa incerc cum e cu un hack care ma ajuta ii raman dator si ii dau FUnda!

Răspuns Câştigător
| Soleron a răspuns:

Eu iti recomand sa bagi hack pe cont mic, debia inregistrat, nu baga pe cel care ai jucat cinstit... nu se merita, pe acela joaca intr-adevar cinstit(eu am bagat pe cel care am jucat cinstit si m-au prins >deci m-am ofticat)...deci iti pot da exemple de niste "boturi" pentru dark orbit care poti incerca pe conturi mici
Kbot -site www.bestbots.ro > forum www.bestbots.ro/forum poti pune diverse intrebari cum sa il incerci... etc
ibot - www.profibot.net
PBDO bot - http://darkorbit-bot.com/ (pentru cei experimentati)
Biobot-are site-ul inchis deocamdata
Boxybot - http://boxybot.net/eng_news.html
si lista poate continua...>

| DarkOrbitSF explică (pentru Soleron):

Multumesc ai funda nu aveam de gand sa bag intr-un cont mare dar daca vrei poti adauga idul asss_gredy ca sa vorbim in legatura cu boturile. Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat