| Valy_Pitigoi_1994 a întrebat:

Care sunt cerintele jocului L.A Noire?
Si are cerintele mai mari sau mai mici decat Mafia II si COD mw4?
Dau funda

4 răspunsuri:
| XNX a răspuns:

Cerintele minime sunt:

CPU: Intel Dual Core 2. 2GHz / AMD Dual Core 2. 4Ghz
RAM: 2GB
VGA: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB
DX: DirectX 9
OS:Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3
HDD: 16GB

Cerintele sunt asemanatoare cu cele de la Mafia II, dar la Mafia II iti trebuie 1.5GB RAM (deci consuma mai putina memorie in comparatie cu L.A. Noire) si CoD MW4 nici nu cred ca a aparut inca straight face

| Valy_Pitigoi_1994 explică (pentru XNX):

Cod 4 mw a aparut il am eu...
dar oricum multumesc

| XNX a răspuns (pentru Valy_Pitigoi_1994):

Call of Duty 4: Modern Warfare stiu ca a aparut demult, dar tu ai scris la intrebarea ta "Call of Duty: Modern Warfare 4". E total diferit.

| Valy_Pitigoi_1994 explică (pentru XNX):

Eu cred ca e la fel.