| Demonul202 a întrebat:

Caut un partener de minecraft care are un server de minecraft gol si sa filmez cum ne facem casa si altele.Va rog raspundeti-mi repede

Răspuns Câştigător
| razvi99 a răspuns:

Pai am un coleg ce joaca mainecraft si ce are servar si stie filma id lui:sutdanutviorel@yahoo.com si nr lui 0749603746 eu sunt mircea

| Demonul202 explică (pentru razvi99):

Ms man dar zii ca o sa il bag si sunt mirceacreanga580 s ipoftim funda

3 răspunsuri:
| razvi99 a răspuns:

Dai funda?

| Vladu_Vladutz_1995 a răspuns:

Id skype:Vladuts1414 nu e nevoie de acc cumparat fac server pe hamachi sunt prietenos daca vrei add