| Oran2000 a întrebat:

Sall TPU, ce fac cu seva plantei de pe metin2ro?

Răspuns Câştigător
| SiLvEr1337 a răspuns:

Foloste la pantofi qilin +6 ( se vede ce metin stiu astia cu raspunsurile lor )

5 răspunsuri:
| PewDyePye a răspuns:

Fiecare item este folosit la ceva.Majoritatea sunt folosite la misiuni.

| Dureex a răspuns:

O sa ai nev la misiuni! Funda plz?

| Oran2000 explică (pentru Dureex):

Vreau sa zic la ce foloseste in afara de misiuni ca stiu si eu ca foloseste la misiuni... si cu cat se vinde?

| Dureex a răspuns (pentru Oran2000):

Ba in primul rand nu til ia nimeni ca pica si o sa ai nev la misiune! Si doar la misiuni foloseste! Acum imi dai funda?

| Oran2000 explică (pentru Dureex):

Te inseli, nu foloseste doar la misiuni, am pus intreabrea asta ca sa vad daca stie lumea la ce foloseste si se pare ca nustraight face se foloseste si la + la otele epice tongue