| alexmw1 a întrebat:

..
ce jocuri pc tari (frumuase)(in afara de Need For Speed,,, Crysis, Call of Duty)imi recomandati daca am:-Procesor:Intel(R) Pentium (R) 4cpu 3. 00GHz(2cpu), 3.0GHz
-1GB ram i placa video 255 mb
dau funda la cele mai bune

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Nu stiu la ce jocuri te referi tu prin enumeratia ",,,", dar incearca Devil May Cry 4, Far Cry 1 si 2, Gta SA... Sunt multe, poti cauta aici http://www.game-debate.com/games/
Ar trebui sa iti mearga jocurile aparute pana in 2007, dar nu numai. Bafta!:)

| alexmw1 explică (pentru DuDDy24):

In afara de Devil May cary le-am jucat pe Farcry si Gta San Andreas

3 răspunsuri:
| Kreatoru a răspuns:

COunter Strike saints row the tried

| alexmw1 explică (pentru Kreatoru):

Saints Row: The Third ii tare jocu dar imi merge doar pana la 2