| Alexbossdeboss a întrebat:

ce jocuri samai joc puteti sa-mi ziceti (si site plss)

9 răspunsuri:
| Coby a răspuns:

Si darckorbit? am eu o propunere pentru tine imi dai in privat mail`ul pau eu te invit pe darckorbit tu te inregistrezi cu m`ailul pe care m`il dai si apoi jucam impreuna dar te inregistrezi pe europa globala simplu si pe compania vru apoi dupa ce faci un lvl bun ca te ajut eu intri in clanul din care fac si eu parte comunicam in ts (team spike 3) si iti zic eu ca este mult mai interesant cu ts eu daca nu dade`am de clanul actual cu ts cu tot ma plictise`am si eu de el. Sau cauta si tu un metin sau un gta dar iti mai zic unul tare Combat Arms este cu impuscaturi ceva ges cs dar mult mai tare clik linkul urmator http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main si dau clik butonul downloads al 7-lea buton din bara de sus de la stanga la dreapta cu tot cu iconul dim mijlok. Sper ca ai inteles cap tot ce am spus ca am scris cam mult si imi este lene sa-l mai editez.

| Alexbossdeboss explică (pentru Coby):

Na ok ma joc
vrei id meu de mess?

Răspuns utilizator avertizat
| TheSmith a răspuns:

Boomberman!

Răspuns utilizator avertizat
| Alexbossdeboss explică:

M-am jucat toate scuze

| tomavlad a răspuns:

Poti incerca super mario online.

| deeadei a răspuns:

Incerca ceva care nu este pe net si vei vedea ca este mult mai distractiv mai ales ca ti se salveaza tot ce ai facut si daca iti cade internetul, poti fi sigur ca vei avea activitatewinking. Gen Sims (1, 2,3, 4,5), Fifa(mai ales ca acum a aparut si Fifa 2013) sau Freejack. Fundaa? puppy dog eyes :**