| liviumicu a întrebat:

cine are cont pe gladiatus si stie cum maresc punctele de expeditie? si schimb monstri din temnita dau funda!

1 răspuns:
| LittlePunk a răspuns:

Punctele de expeditie si de temnita pentru jucatorii standard sunt de 12, iar pentru jucatorii care au premium ajung la 24, dar mai e o posibilitate.Cu niste pacte care si alea costa din pacate bani reali poti sa maresti puncte de expeditie sau temnita cu 50%fata de cat ai in momentul respectiv. Funda?