| DjVirusVrs a întrebat:

cine are niste sageti pentru maus big grin misto fara virusilaughing dati-mi link dau funda cada imi place ceva; o3 Si cine stie niste jocuri misto sa nu ceara grafica marestraight face

2 răspunsuri:
| Soryn098 a răspuns:

Salut. Nu stiu sageti pentru maus dar stiu jocuritongue. Incearca metin2 (ro sau privat), Nostale, MicroVolts, RunesOfMagic, sunt o goraza, 4story, warcraft, king's bounty, disciples 3, heroes 5, air rivals. Spre ca te-am ajutat. FUNDITA please

| DjVirusVrs explică (pentru Soryn098):

Ma frate jocurile astea sunt naspa adica stil worcraft pff e naspa jocuri ca metin nu sti adica fara sa dea pe rand dai tu in monstru da si el o data si asa mai dep e naspa ai vaz ca in mt2 dai intruna in alalaughing no prea imi plac jocuri de strategie am loat o maneta de aia de joystic si n-am jocuri sa ma joc straight face am decat mk fifa si inca cateva tampeni laughing stil mortal kombat no sti dar fara sa ceara grafica mare ca am pc cam prostcrying( pff