| PaulAndrei96 a întrebat:

cine imi da si mie un site de unde pot lua coduri pentru implementare arme noi si armuri pentru metin2. Dau funda! 1

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Uite aici gasesti aici tot ce vrei :
http://www.utilitarul.ro/2011/09/coduri-arme-armuri-arme-tari-arme-noi.html
O zi buna!

| PaulAndrei96 explică (pentru Konata):

Nu cred ca ai inteles intrebarea eu am zis coduri pentru implementat!

| dge18 a răspuns (pentru PaulAndrei96):

Aaa adica coduri pentru gm? sau ce?

| Konata a răspuns (pentru PaulAndrei96):

Scuza-ma atunci.Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.

| PaulAndrei96 explică (pentru dge18):

Nu ma niste coduri care le bagi in navicat si iti da armele pe metin

| dge18 a răspuns (pentru PaulAndrei96):

Aaa pai zi asa ma... ca eu la navicat nu stiu niciun cod, scrii pe google tutorial navicat for metin2 si poate gasesti happy