| MafiaBoy94 a întrebat:

Cine imi zice niste servere de metin PVM sau Gm mode. Cel mai fain server primeste funda. Bine ar fi ca acele servere inca sa functioneze... si sa nu fie unul din acestea : Mt2United, Metin2Gx, Metin2Mondial sau Metin2Ro.

6 răspunsuri:
| BESTxD a răspuns:

Asae hammer e cel mai tare dar pacat ca sunt laguri!

| Shagrat a răspuns:

XpubMt2 sau Mt2Europa(www.raisingstorm.eu) baga-te mai bine p xpub este pvp da' e smecher :X

| MafiaBoy94 explică:

Mda... din3 raspunsuri niciunu care sa mi foloseasca... daca cieati cu atenti poate vedeati ca am mentionat PVM sau GM MODE (gm mode referinduma sa ai acces la codurile de gm ) asa ca scuze dar voi astepta un raspuns mai bun tongue

| staicumine a răspuns:

Asculta la mine daca vrei metin2 hammer http://hammerm2.com/ iti mai dau daca vrei oricand
ANUNTA-MA DACA DORESTI

| Zeeds a răspuns:

Iti zic eu unu cu GM Mode
PvP Metin2...bafta in joc ma cheama xXAlex10Xx

| Zeeds a răspuns:

Auzi...nu trebuie neaparat sa donezi pentru ca se fac eventuri GM Mode deci...