| selfie a întrebat:

Mi-a venit cheful de metin, dar nu de RO, de privat. Stie cineva un server privat dar sa fie GM MODE? Ca am in calculator vreo 10 servere private dar nu gm mode.

4 răspunsuri:
| selfie explică:

laughing Am jucat eu pe unu big grin Acum joc pe PVP METIN2 MODE si iti da toate itemele de gm

| msdro2 a răspuns:

Scuze ca te ranesc dar nu mai sunt servere gm mod doar vreo 2 atat

| msdro2 a răspuns:

Degeabaaa n-am spus ca nau fost niciodata dar acum nu mai sunt

| BumtziBums12 a răspuns:

Metin2 TDL Gaming e cel mai tare server, NPC, Kinguri la magazin, iei lvl si bani de la judy, cel mai tare server privat din galaxye.Incearca-l si nu vei regreta. Funda?