| Generation22 a întrebat:

Sall TpU!
Cine imi zice si mie niste jocuri shooter care sa mearga pe 1 giga RAM si pe 1.6 Ghz, Windows 7.
Orice joc in afara de urmatoarele : Call of duty,Brotehr In Arms,Wolfestein, Metro 2033, Cryisis,Hitman, Halo si Far Cry. orice joc in afara de astea

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

1 GB RAM si Windows 7? Abia daca se tiriie Windows 7 cu doar un giga! Fii normal la cap si pune-ti XP, mai discutam dupa aia.
P.S. Banuiesc ca ai si o oarecare placa video in sistemul ala, nu? Vrei sa o ghicim noi?

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Jocurile care ati merg sunt urmatoarele:
GTA SAN ANDREAS
MAX PAYNE 1 si 2
NFS MOST WANTED
NFS UNDERGRUND 1 si 2
18 WHEELS OF STEEL ACROSS AMERICA
18 WHEELS OF STEEL HARD TRUCK
FIFA 2007
S.W.A.T. 4
COUNTER STRIKE 1.6
GTA VICE CITY
Sper ca te-am putut ajuta!
FUNDA? plzz!