| Generation22 a întrebat:

cine imi spune si mie jocuri shooter ( sa se vada doar arma si mana ) care sa mearga pe 1 giga ram. 1.6 ghz. ( precizez ca am windows 7 deci pentru windows 7 sa ceara 1 giga nu 2 ca stiu ca asa e la unele jocuri de exemplu 1 giga pentru XP, 2 giga pentru 7 ) Va rog gen call of duty in afara de metro 2033 sau last night fara far cry sau crysis sau halo sau wolfenstain si fara battlefield si fara medal of honor si bioshock ( as dori sa fie doar cu oameni si cu armata ) Dau funda pentru 5-10 jocuri bune!

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Counter Strike Condition Zero Deleted Scenes, Serious Sam Second Encounter, Serious Sam 2, James Bond GoldenEye, Splintell Cell Future Soldier