| opreadenis129 a întrebat:

Sall tpu.Cine imi zice un cont de lv 250 bun pe metin2hostyle primeste funda! pleaase

Răspuns Câştigător
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Asta nu raspunde la intrebare...crezi ca cineva ti l-ar da de buna voiestraight face? nu e asa..si app daca ai set full nu inseamna ca nu te bate nimeni.^^

2 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Si eu joc hotstyle happy dar. acum pe bune crezi ca cineva ti-ar da contul? si de 250? adica eu am 170... si totusi nu-l dau.crezi ca l ar da pentru o funda?

| opreadenis129 explică (pentru AnimeAnnDRa):

Nu dar am 150 cu set full si cresti greu i eu nu mai cresc doar fac duele. nimeni nu ma bate

| AnimeAnnDRa a răspuns (pentru opreadenis129):

Asta nu raspunde la intrebare...crezi ca cineva ti l-ar da de buna voiestraight face? nu e asa..si app daca ai set full nu inseamna ca nu te bate nimeni.^^