| tak3npaul a întrebat:

cine ma ajuta sa fac un server de metin eu am incercat am facut sysinstall da 8 connection timed out si zice ca serverul este off cine doreste sa ma ajute tak3n.paul@yahoo.com

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NAdrian):

Eu nu înțeleg care este problema ta, dacă omul vrea să se joace? Nu îl obligă nimeni, sunt oameni mari de 30-35 de ani, care au o familie și încă se joacă. Stai liniștit, dacă se joacă și el o oră nu înseamnă că este disperat.