| TudoricaRobert a întrebat:

Sall TPU, cine ma poate invata si pe mine sa donez pe Metin2 Steel? Adica vreau sa stiu cum fac acel cod de telefon si cum se procedeaza cu el mai departe! Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| GreenBubble a răspuns:

Http://metin2steel.in/forum/viewtopic.php?f=30&t=981
Dai pm la [ADM]Disayer si [ADM]P3P3 si spui ca vrei sa faci o donatie, ai toate informatiile la link-ul de mai sus

1 răspuns:
| zTonia a răspuns:

Deci dupa ora zece seara este un admin online, care anunta ca e online si se fac donatii, tu trebuie sa cumperi o cartela de la Orange gen, de 5 euro, si pe ea scrie un cod, acel cod cand zice adminu' ca se fac donatii tu zici "gm duma la tine ca donez" si vorbesti tu cu el si ii dai codu si iti dau iteme modate, in functie de cat donezi.