| Peiciu a întrebat:

Sall. Pt cei care joaca METIN 2 STEEL. Vreau sa donez cod Vodafone dar nu stiu cum sa iau cartela sa o iau buna adica cum trbs a fie ce trebuie sa aibe.cum donez repede plss DAu fudna celui mai rapid big grin repede va rog

Răspuns Câştigător
| R3dEyE a răspuns:

Acuze pentru raspunsul intarziat da nu am mai accesat aceasta intrebare.
Pai daca nu ai donat inca stai seara pe metin si intrebi un metin din staff daca se fac donatii cod.
Daca nu in cealata zi se vor face.
Iar daca da astepti pana ce va aparea la chat-ul stafului "Cine doneaza cu cod Vodafone sa dea pm la angry aici va spune numele gm-ului la care trebuie sa ii dai pm).
In PM scrii "Vreau sa donez cod Vodafone, trage-ma".
Si astepti pana te trage. Apoi te pui frumos la coada si astepti sa iti vina randu.
PS: Imi cer scuze pentru raspunsul intarziat, probabil ai donat. Dar totusi am fost singur ca si-a irosit timpu ajutandu-te deci plss Funda.

2 răspunsuri:
| R3dEyE a răspuns:

Frate, e simplu mergi la magazinul Vodafone si iti cumperi o cartela Vodafone de cati euro crezi tu. Atat tot si pe ea are tot ce e nevoie. Si dupa intri pe metin sa afli cand se doneaza cu cod.
Dunda please!

| Peiciu explică (pentru R3dEyE):

Man am cumparat cartela dar nu stiu cum se doneaza daca imi explici funda+votbig grin

| R3dEyE a răspuns (pentru Peiciu):

Acuze pentru raspunsul intarziat da nu am mai accesat aceasta intrebare.
Pai daca nu ai donat inca stai seara pe metin si intrebi un metin din staff daca se fac donatii cod.
Daca nu in cealata zi se vor face.
Iar daca da astepti pana ce va aparea la chat-ul stafului "Cine doneaza cu cod Vodafone sa dea pm la angry aici va spune numele gm-ului la care trebuie sa ii dai pm).
In PM scrii "Vreau sa donez cod Vodafone, trage-ma".
Si astepti pana te trage. Apoi te pui frumos la coada si astepti sa iti vina randu.
PS: Imi cer scuze pentru raspunsul intarziat, probabil ai donat. Dar totusi am fost singur ca si-a irosit timpu ajutandu-te deci plss Funda.