| alexion78 a întrebat:

....Cine mai stie niste jocuri tare pe pc ca eu nu mai am ce sa fac?(daca e cu impuscaturi sa fie ca counter strike si daca e cu masini sa fie ca Gta)

2 răspunsuri:
| DeianVendetta a răspuns:

N-ar fi fost rău dacă postai și configurația calculatorului personal. Aș zice World of Tanks (joc online gratuit cu tancuri, shooter-strategie, grafică beton, se joacă 15 vs 15), Mafia 2, A.V.A. (grafică bună, shooter online gratuit), War Inc (grafică foarte bună, shooter online gratuit), Test Drive Unlimited 1 și 2 (faci curse, cumperi mașini, locuințe, în TDU1 ești în Hawaii, în 2 poți merge fie în Hawaii, fie în Ibiza), Need for Speed The Run, sau NFS Hot Pursuit (NFS 11)

| ƘƖƉʋ a răspuns:

Bună.
TDU (Test Drive Unlimited)
TDU 2 (Test Drive Unlimited 2)-cel mai fain
Call Of Duty
Half-Life
Quake
Cross Fire
Minecraft
WoW
Battlefield

Astea le joacă vără-meu.