| Eddii a întrebat:

Sallll TPU ! big grin Ziceti-mi si mie niste idei de jocuri PC ! ceva gen strategie , cu impuscaturi , masini ,sport... Nu vreau NFS sau counter-strike happy

Răspuns Câştigător
| Borderline a răspuns:

Command and Conquer Generals + Zero Hour si Company of Heroes. Sunt cele mai bune jocuri de strategie parerea mea. + Generals nu cere pc performant. minim 128 MB RAM - 256 MB RAM si procesor 800MHz - 1. 8GHz
C&C generals: http://www.youtube.com/watch?v=czBqobfSHL0
CoF: http://www.youtube.com/watch?v=JzYIIZuK4LY&feature=related

3 răspunsuri:
| adi11 a răspuns:

Prototype
X men origin wolverine

Crisys 2
Shaun White Skateboarding
Fifa 12
Pes 12
Gta sanandreas
Samp
Half-Life 2
Deus Ex: Human Revolution
BioShock: Infinite
Battlefield 3
Diablo III
StarCraft 2: Heart of the Swarm
Modern Warfare 3
Saints Row 3

StarCraft 2 Heart of the Swarm
Grand Theft Auto 4

Syndicate
Max Payne 3
Mass Effect 3
Diablo 3
World of WarCraft Mists of Pandaria
Bioshock Infinite
mafia 2
german truck simulator
trucks and traile

| GabeN a răspuns:

Jocuri PC impuscaturi : Call of Duty MW3 si BF3 ( Cele mai noi)
Jocuri PC curse : Dirt 3, Driver San Francisco(Cele mai noi)
Jocuri sport sunt alea dupa Miniclip happy
Bafta

| HateToBeAlone a răspuns:

Astea sunt jocuri? ahaha. Uite aici un joc care s-ar putea sa i-ti placa dar sa te si inspaimante putin ( putin mai mult)