| alexion78 a întrebat:

....Cine stie niste metine super-tari? daca e dati si site-ul? Dau funda+vot

6 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Http://royal.mondialmt2.com/ lvl max. 250, arme, armuri si accesori pana la lvl 250, mape noi (cave zombie, ultima, ultima2 etc.), otele la magazin, arme pana in lvl 65 la magazin, licori noi, iti iei magii P de la depozit etc. Servarul este non-hamachii.

| alexion78 explică:

Metine super-tari adica Metin2 Foarte tare, dar mai multe

| alexion78 explică:

Daca imi dai si un cont eu iti pun funda(pentru ca eu cand ma inregistrez apas pe aia si nu imi scrie si eu tot apas pe trastatura si tastatura e buna)

| Ionete_Florin_1976 a răspuns:

HammerMt2 big grin

| Musuroia_Mihai_1991 a răspuns:

Mt2 GTH arme +9 de la shop(pana la lvl 50) cu licori +100% pv/pm si pm +pv. Rata drop 1000%. Mapa de crescut pana la 120 Tara gnomilor.